Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

Idea TFI S.A.

Jesteś tutaj: Diament ›› Idea TFI S.A.
Idea Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest licencjonowaną instytucją finansową, której celem jest tworzenie i zarządzanie funduszami inwestycyjnymi. Misją Towarzystwa jest zapewnienie Inwestorom optymalnych warunków do budowy portfela inwestycyjnego, poprzez pełną ofertę funduszy inwestycyjnych oraz profesjonalne wsparcie w procesie podejmowania decyzji.

Idea TFI S.A. oferuje Klientom fundusze inwestycyjne pozwalające na budowę optymalnych portfeli inwestycyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Inwestora, zarówno pod względem oczekiwanej stopy zwrotu jak i poziomu akceptowanego ryzyka inwestycyjnego. Obecnie w ofercie Towarzystwa znajdują się fundusze inwestycyjne otwarte: 
 
 • Idea Premium  Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty
 • Idea Parasol  Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi subfunduszami:
  • Idea Obligacji Subfundusz
  • Idea Ochrony Kapitału Subfundusz
  • Idea Stabilnego Wzrostu Subfundusz
  • Idea Akcji Subfundusz
  • Idea Rynków Wschodzących Subfundusz (do 19.04.2011 Idea Globalny Subfundusz)
  • Idea Surowce Plus Subfundusz
  • Idea Zmiennego Zaangażowania Subfundusz
  • Idea Zrównoważony Subfundusz
 
 
Obok Funduszy Inwestycyjnych Otwartych Idea TFI S.A. oferuje również Fundusze Inwestycyjne Zamknięte, które są dedykowane dla jednego Inwestora bądź grupy Współinwestorów zainteresowanych wykorzystaniem zalet, jakie daje konstrukcja FIZ. W chwili obecnej towarzystwo zarządza 16 funduszami aktywów niepublicznych oraz 2 funduszami sekurytyzacyjnymi.

W Idea TFI S.A. Twoimi pieniędzmi zarządza zespół specjalistów posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu aktywami. Profesjonaliści opracowują i w zdyscyplinowany sposób wdrażają strategie inwestycyjne. Kompetencje zespołu zarządzającego funduszami Idea TFI S.A. przyczyniły się do osiągnięcia czołowych pozycji w rankingach branżowych pod względem stopy zwrotu.

Dzięki stałemu dostępowi do  profesjonalnych analiz i szczegółowych danych rynkowych a także właściwej reakcji na zmiany sytuacji w gospodarce, zarządzający portfelem tak dostosowują sposób inwestowania, aby optymalizować wyniki osiągane przez Fundusze Idea TFI S.A.
 
 
Towarzystwo powstało w październiku 1999 roku jako pierwsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych z całkowicie polskim kapitałem, pod nazwą Górnośląskie Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Z dniem 16 stycznia 2007 roku zmianie uległa nazwa Towarzystwa na Idea Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (Idea TFI S.A.). 22 września 2008 roku Towarzystwo zostało  przejęte przez Dom Maklerski IDMSA i od tego czasu stanowi istotny wkład w jego grupie kapitałowej.  

 
Struktura własności Idea TFI S.A.
 • 80,27% - Dom Maklerski IDM S.A.,
 • 5,11% - Quercus TFI
 • 14,62% - Pozostali akcjonariusze
 
Od 15 grudnia 2010 r. Idea TFI SA jest członkiem Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami.

 

 Kontakt

Idea Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
ul. Złota 59, budynek Skylight, piętro XVII,
00-120 Warszawa
 
Centrala: tel: (+48 22) 489 94 30,
fax: (+48 22) 489 94 48
e-mail: info@ideatfi.pl

Strona www: http://www.ideatfi.pl

Galeria

Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline