Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij

AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Jesteś tutaj: Diament ›› Oferta ›› UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE ›› AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
.

Informacje o Axa 26/07/2012

Doskonale znamy polski rynek ubezpieczeń. Od dawna obserwujemy jego dynamiczny rozwój, niespotykany w innych częściach Europy. Wiedza ta pozwala  nam działać tak, aby naszym klientom przynosić wymierne efekty oraz satysfakcję z korzystania z naszych usług.
więcej

Plan Elastyczny - ubezpieczenie na życie 1/03/2016

Plan Elastyczny - ubezpieczenie na życie

O produkcie

Plan Elastyczny to ubezpieczenie, które łączy w sobie ochronę życia i zdrowia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych z możliwością inwestowania pieniędzy. Przeznaczone jest dla osób zainteresowanych ochroną ubezpieczeniową oraz długoterminowym inwestowaniem w UFK (minimum 10 lat). 

To elastyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz dopasować swoją polisę do zmieniających się potrzeb w zakresie zabezpieczenia finansowego. 

więcej

Złoty Środek 24/10/2011

Złoty Środek to ubezpieczenie, które stanowi połączenie kompleksowej ochrony i bezpiecznej inwestycji w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

Dostosowujemy produkt do Twoich indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji życiowej.

Dlaczego warto?...


więcej

Ubezpieczenie grup nieformalnych 22/01/2013

Z dniem 17.01.2013 "DIAMENT" - Doradcy Finansowi sp. z o.o. wprowadza do oferty  zupełnie rewelacyjne ubezpieczenia grup nieformalnych, czyli ubezpieczenie grupowe z zakresem ubezpieczeń jak w zakładach pracy jednak bez wymogu zgłaszania większej ilości osób czy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Nie asisstance, które obejmuje nie tylko ubezpieczonego ale i jego współmałżonka, dzieci oraz rodziców i teściów, czego nie ma w żadnym innym ubezpieczeniu (wiek przystąpienia do 55 roku życia ubezpieczonego).<span style="Times New Roman" "="">

więcej

Bezpieczna Dekada Prestiż 27/02/2012

BEZPIECZNA DEKADA PRESTIŻ - Indywidualne ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie
ochroni Cię przed finansowymi następstwami nieszczęśliwych zdarzeń. Zapewni Ci bezpieczeństwo codziennie, przez całą dobę, na całym świecie. Już dziś zabezpiecz się finansowo, aby w przypadku niezdolności do pracy wyrównać niedobory spowodowane przejściem na rentę.
 
AXA pomoże Ci w finansowaniu leczenia oraz dostarczy Ci środki na bieżące wydatki w sytuacji, gdy w wyniku wypadku staniesz się niezdolny do pracy. Nasze ubezpieczenie zapewni Ci dodatkowe środki, które mogą również stanowić wsparcie dla bliskich Ci osób....

więcej

Optymalna Ochrona 27/02/2012

OPTYMALNA OCHRONA - Indywidualne ubezpieczenie na życie

W Optymalnej Ochronie dostępny zakres świadczeń, który do tej pory oferowany był wyłącznie w ramach polis grupowych.
Daje szeroki zakres ubezpieczenia dla całej rodziny w jednej polisie za przystępną składkę.
Gwarantuje wsparcie finansowe nie tylko w przypadku tragicznych zdarzeń losowych ale również  m.in. z tytułu urodzenia dziecka.
Nie jest długoterminowym zobowiązaniem finansowym,  umowa zawierana jest na krótki okres z możliwością automatycznego przedłużania.     
Uczciwa w stosunku do Klienta, prosta i z jasnymi zasadami, bez klauzul pisanych drobnym drukiem.
więcej

PARASOL - UBEZPIECZENIE OCHRONNE 18/07/2012

Parasol   jest ubezpieczeniem pozwalającym finansowo zabezpieczyć najbliższych na wypadek nieoczekiwanych wydarzeń losowych. To elastyczny produkt ubezpieczeniowy, który możesz dopasować do swoich potrzeb wraz z upływem czasu. Pomyśl również swoich bliskich. Zaplanuj bezpieczne życie i spokojną przyszłość Twojej rodziny.
Dlaczego warto?...

więcej

Ubezpieczenie grupowe 8/11/2011

Ubezpieczenie grupowe "TRAFNA DECYZJA"

Program adresowany jest do firm zatrudniających od 3 do 30 pracowników. Zapewnia im bezpieczeństwo finansowe w trudnych sytuacjach życiowych, a także pomaga gromadzić kapitał na przyszłą emeryturę poprzez inwestowanie środków w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

Dlaczego warto?...
więcej

Ubezpieczenie grupowe "OPTYMALNY WYBÓR" 8/11/2011

Ubezpieczenie grupowe "OPTYMALNY WYBÓR"

Optymalny Wybór AXA to ubezpieczenie, dzięki któremu zadbasz o swoich pracowników i jednocześnie podniesiesz atrakcyjność swojej firmy.
Program adresowany jest do przedsiębiorców, instytucji i innych dużych organizacji zatrudniających 16 i więcej osób.

Dlaczego warto?...
więcej

Galeria

Diament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w LublinieDiament  Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu prowadzonym przez Briana Tracy w Polsce:

PRZEZ SPRZEDAŻ NA SZCZYT
8 marca 2016 r. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****
Konferencja prowadzona przez Briana Tracy i Sebastiana Kotowa.

czytaj więcej »»

Zapraszam na wspaniałe, nowe wydarzenie, które odbędzie się już 17.11.2015 w Warszawie. Gościem i prelegentem będzie czterokrotny olimpijczyk: Ruben Gonzalez. Ruben przedstawi swój program: Bądź nie do zatrzymania!

Sekrety sukcesu czterokrotnego olimpijczyka.

Podczas tego zabawnego, motywującego, pełnego energii wystąpienia, publiczność dowie się jak nabrać pewności siebie i pozbyć się blokującego strachu, jak odnaleźć w sobie pasję i siłę, by iść naprzód, jak uwolnić wszystkie swoje możliwości, jak zmieniać porażki w zwycięstwa oraz jak zrealizować osobiste i zawodowe ambicje.

czytaj więcej »»

Kongres GIANTS OF LIFE - Światowa premiera w Polsce!

To najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Musicie tam być!!!

Na jednej scenie wystąpi 12 Gigantów Życia, ludzi, którzy swoją historią i doświadczeniem udowadniają, że w tym świecie wiele jest możliwe, także dla Ciebie, Liderów, którzy przeżyli w praktyce to o czym mówią.

A wśród nich m.in.:

Dan Millman, Garri Kasparow, Mamed Khalidov, Roman Kluska, kpt. Krzysztof Baranowski

 

czytaj więcej »»

Zakończyło się niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób, które zajmują się sprzedażą lub zarządzają sprzedażą.

Wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Na jednej scenie pojawili się najwięksi eksperci sprzedaży na świecie.

 6 października w Hotelu GROMADA 2000 osób  miało możliwość poznania sekretu skutecznej sprzedaży.

czytaj więcej »»

Zakończyło się  3-dniowe szkolenie MMI, które odbyło się w hali MT Polska w Warszawie w terminie 19 - 21.06. 2015 roku.

czytaj więcej »»

 30 kwietnia 2015 r.  na Inea Stadion Poznań odbyło się spotkanie z Nickiem Vujicicem.

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.

czytaj więcej »»

Odkryj w sobie duszę przywódcy doskonałego i stań się jednym z najlepszych!!! Dowiedz się jak to zrobić na konferencji z samym B. Tracy’m –

SKUTECZNE PRZYWÓDZTWO w XXI WIEKU – B. TRACY 22.04.2015

odbyło się  22 kwietnia 2015 roku w Warszawie.

 

czytaj więcej »»

Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!!!

Konferencja, w której głównym mówcą był  sam Anthony Robbins, którego drugie imię to motywacja odwiedził Polskę w dniach 20 – 22 Marca 2015 roku w Poznaniu!!!!

 

czytaj więcej »»

 27 września 2014 roku Stadion narodowy w Warszawie gościł światowej sławy trenera Kevina Hogana.
 

czytaj więcej »»

 2 października 2014 roku w Warszawie odbyło się rewelacyjne szkolenie pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu.

Głównym prowadzącym był dr Robert A. Rohm, światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji i autor przemówień, który zabawia i oświeca publiczność swoim spojrzeniem na stosunki międzyludzkie i rozwój osobisty.

czytaj więcej »»

7 października 2014 roku w Warszawie zakończyła się konferencja, w której głównym mówcą był BrianTracy - najbardziej wpływowy lider biznesu, doradca największych firm na świecie.

czytaj więcej »»

Nowe DVD kabaretu ANI MRU MRU

Nowe podwójne DVD kabaretu ANI MRU MRU pod patronatem m.in. Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. dostepne od połowy kwietnia 2014 roku.
Pierwsze DVD czyli NUDA, RYTUNA, ODCINANIE KUPOWNÓW
Drugie - JAK SIĘ NIE DA , A BARDZO SIĘ CHCE... TO MOŻNA!

czytaj więcej »»

Licencja KNF dla Diamentu z dnia 21.12.2012 roku

Szanowni Państwo,
Diament-Doradcy Finansowi sp. z o.o. decyzją KNF-u z dnia 21 grudnia 2012 roku nabywa prawa do pośredniczenia w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych

czytaj więcej »»

Zmiany w IKZE

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem Ustawy z dnia 6 grudnia 2013 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z określeniem zasad wypłaty emerytur ze środków zgromadzonych w otwartych funduszach emerytalnych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1717) uprzejmie informujemy o zmianach w zasadach funkcjonowania Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), które wprowadza ww. Ustawa.

Zmiany w zakresie IKZE wskazane w Ustawie wchodzą w życie z dniem 15 stycznia 2014 r.

czytaj więcej »»

Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne w ofercie "Diament" - Doradcy Finansowi sp. z o.o sa dostepne już od stycznia 2013 roku. W styczniu 2013 roku dołączylismy do grona partnerów STU ERGO Hestia S.A.
Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z biurem w Lublinie pod numerami telefonu 81 442 01 21 oraz 81 442 01 22 lub drogą elektroniczną pod adresem e-mail: biuro@diament-df.pl

czytaj więcej »»

Nasi partnerzy:

Copyrights © Diament Doradcy Finansowi - Pośrednictwo kredytowe w Lublinie 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Freeline