Brian Tracy International,28.08.2011, Warszawa
Rekomendacje
 
Wiemy, że warto się szkolić, szczególnie w takiej branży jak doradztwo finansowe i inwestycyjne, ale odpowedzmy sobie na pytanie dlaczego?
 
Źródło konkurencyjności na rynku to przedewszystkim doradcy z adekwatną wiedzą i kompetencjami. W obliczu niezwykle szybkich zmian i przeobrażeń znaczenia nabiera pojęcie "firmy uczącej się", czyli takiej, która posiada umiejętność zdobywania nowej wiedzy oraz modyfikowania swoich działań w odpowiedzi na potrzeby i zmiany zaistniałe na rynku. 
Diament Doradcy Finansowi Sp. z o.o. to firma, dla której inwestycja w zasoby ludzkie jest sposobem na dynamiczny rozwój. Biorąc pod uwagę fakt, iż współczesne funkcjonowanie w biznesie wymaga ciągłego dokształacania i rozwoju, nie trzeba chyba nikomu udowadniać, ze warto inwestować w szkolenia.

Od samego początku istnienia firmy Brian Tracy Internationak w Polsce, przedstawiciele zarządu, managerowie i doradcy finansowi firmy Diament Doradcy Finansowi  Sp. z o.o. uczestniczą każdego roku w wielu szkoleniach organizowanych przez naszą firmę.

Jesteśmy przekonani, że takie podejście do rozwoju, nabywania nowej wiedzy i kompetencji jest ogromną wartością dla klientów firmy, którzy są obsługiwani  przez najwyzszej klasy profesjonalistów.

Życzymy sukcesów w biznesie i dziekujemy za owocną dotychczasową współpracę,

Z poważaniem,

Sebastian Kotow
Wiceprezes zarządu
Brian Tracy International (Polska)

Plik do pobrania