Systematyczność  i nieustanne dążenie do celu to cechy które staram się wcielać w życie w codziennym życiu, oraz podczas układania sobie  strategii życiowej i zawodowej.

Firma Diament oraz jej właściciel Pan Andrzej Hałabis miały  znaczący wpływ na mój obecny pogląd na kumulację bogactwa oraz strategie finansowe, z którymi staram się asymilować na co dzień.
Nasza historia kontaktów sięga jeszcze czasów sprzed kryzysu i upadku Lehman Brothers. Wówczas moje finanse osobiste były nieuporządkowane i przyświecał im  haos. 
Pomimo wielu przeciwności, również rynkowych i koniunkturalnych stosując strategie systematycznego kumulowania kapitału oraz partycypując w programach systematycznego inwestowania udało mi się - dzięki wsparciu Andrzeja spojrzeć na niedaleką  przyszłość trochę z innej perspektywy – mam nadzieję przyszłego rentiera.

Teraz już mogę powiedzieć to otwarcie - jako praktyk w dziedzinie systematycznego odkładania środków finansowych na przyszłość podpisuję się dwoma rękami pod  zasadami, które nam jako wszystkim ludziom są zbyt oczywiste, a pomimo tego większość z  NAS nie wciela ich w życie: 
Bogaćmy się poprzez oszczędzanie, gdyż bogatym jest nie ten kto dużo zarabia, ale ten kto maksymalizuje swoje inwestycje. 

Łukasz Niemczycki
Dyrektor Przedstawicielstwa Vossloh-Schwabe Panasonic GmbH

www.vossloh-Schwabe.com

Pobierz plik